TVN to “wolne media” – LEX anty-tvn wielkie nieporozumienie (cała prawda)

wolne media, lex anty-tvn
10 0
Read Time:5 Minute, 5 Second

Zdecydowałem napisać się ten post, ponieważ to co się dziś dzieje wokół stacji nadawczej TVN (anty-polskiej) jest po prostu wielkim nieporozumieniem. Ponieważ sama stacja jest obcego kapitału (amerykańskiego), już zostało przegłosowane za przeforsowaniem ustawy nazwanej LEX anty-TVN. Na szczęście decyzją głosów 228 do 216 telewizja TVN z czasem całkowicie zniknie (lub zostanie odsprzedana np. dla antypolskiego korpo RINIGER AXEL SPRINGER) z pełnej oglądalności dla widza (na szczęście!). Największym niebezpieczeństwem jest dostanie się w ręce zachodnich mediów jak szwajcarsko-niemieckie konsorcjum, które niweluje Polskę jako kraj, oskarża m.in. polskie obozy faszystowskie (jako że Polska jest odpowiedzialna za te zbrodnie – skandal!).

Kolejne zagrożenie dla Polski – R. A. Springer

To, że niemieccy faszyści zlokalizowali obozy zagłady na terenach Polski, to nie znaczy, że kraj który był pod okupacją jest za to odpowiedzialny. Pisanie i czytanie nieprawdy – i w TVN-ie i w niemieckich, lecz polskojęzycznych mediach jak On-et czy W-P czy gazeta wyborowa(cza), to jest po prostu niedopuszczalne. Bądźmy Polakami i dbajmy o nasz interes a nie o czyjś zupełnie inny…, który chce jak najwięcej zawirowań w naszej strukturze Państwa. Nie dopuśćmy do tego co działo się (i nadal się dzieje) w Europie (wielkie niepokoje na tle rasowym). Całe szczęście że władzę objęło PIS, bo za PO byśmy dopiero się gotowali, duża ilość uchodźców (imigrantów ekonomicznych – i słabnące społeczeństwo, religia nasze wartości). Ponadto coraz większe przywileje dla gejów i lesbijek -i jeszcze inne zła dla Polski i Polaków.

Szczepienia i coraz większy ucisk…

Ucisk jest coraz większy na ludzi, społeczeństwo, które mam wrażenie nie do końca pojmuje sytuację z koronaświrusem. Celowe wywołanie wiruska, abyśmy się szczepili i szczepili (osłabiali swój organizm) to preludium do zaczipowania jak te świnie czy bydło… nie dajmy się tak po prostu omamić, bowiem to co się teraz dzieje, jest nie do przyjęcia. Celowe wywołanie plan-demi zgodnie zmierza wraz ze scenariuszem, pseudo ludzi jak B.Gates, Musk, Rotchild, Rokefehler czy Gorge Soros. Już od miesiąca wiadomo, że będzie czwarta fala, już wszystko przygotowane (czy to nie jest planowanie?). Jak to się rzekło PLANDEMIA jest cały czas realizowana przez najbogatszych rękoma władz we wszystkich krajach. Grupa Bildenberg trzyma nas za jaja jak tylko chce… szok!

LEX anty-TVN

A w TVN-nie nadal nacierają na Kaczyńskiego i propagują że “wolne media” (czy to są faktycznie wolne media?) są dla ludzi, oraz pokazują jak wiele wiele osób jest za nimi. Tylko to są manipulacje. Takie manipulacje, które pokazują z kamery że 500 osób wygląda jakby to było 100 000 osób. To jest prawdziwa manipulacja. A jeszcze te flagi kolorowe to jest dopiero bojówka.

Lex TVN (lex anty-TVN)

Jak to pokazuje ta telewizja (TVN24) cały czas piętnuje ustawę (czemu nie można się dziwić), która chroni przed decydowaniem przez obcy kapitał (Group Discovery) i ostro ingerujący w Polskie sprawy (czyli obalające polskie myślenie, a najlepiej myślmy tak jak cała Europa czyli pro LGBT i pro Uchodźcy oraz inne jeszcze sprawy anty-POLSKIE. To skandal, aby tak się działo w naszym państwie. Polska dla Polaków (a nie gejów i innych) i ważne aby trzymać się razem.

Telewizja TVN kłamie…

Tak o.b.ł.u.d.n.e.j telewizji jak TVN już dawno nie widziałem. Telewizja, która wspiera tylko i wyłącznie swojego pupilka TVN-owskiego Szymcia Hołownię i Koalicję Polską (Platformę Obywatelską – już nie wiadomo w co się przeobrażają, ale jedno jest pewne – PO jest już skończone i nawet hyży c.h.u.j nie pomoże).

Hyży sprzedawczyk wrócił do Polski po 7-miu latach banicji

Ten sprzedawczyk, sprzedał Polskę za kilka srebrników dla Niemiec, dla Unii i jeszcze dla całego Zachodu (jak JUDASZ), wysprzedał wartościowy majątek Polski. Zagrabił tereny stoczni (Szczecin, Gdańsk – trochę się odratowała i Gdynia), zagrabił Śląsk (wydobycie węgla – kopalnie), w Poznaniu za parę groszy rozprzedał dla volkswagena cenne zakłady Cegielskiego – skandal! Takiemu człowiekowi należy się TRYBUNAŁ STANU! To co wyprawiał hyży do 2014 roku jako premier i w niesławie uciekł na przewodniczącego instytucyjki w UE (dzięki cioci Merkel) to jest nie do zaakceptowania. Na dokładkę uczestniczył w aferze Amber Gold, gdzie na jego szczęście miał słupy (robił to w białych rękawiczkach – także synek Tusk kontrolował sytuację), na których zostały wydane oskarżenia.

TVN to “wolne media”?

To nie są żadne wolne media, tylko w pełni uzależnione od obcego kapitału i przekazujące informacje tylko i wyłącznie pro unijne, proamerykańskie tylko nie pro-polskie. Jak można tego nie dostrzegać, że telewizja działająca w Polsce, ciągle wietrzy zamach stanu na Polski rząd (bo ich pupilki peowskie nie są u koryta). Są oni jak świnie, chcą za wszelką cenę dalej czerpać z koryta pełną garścią (afery korupcyjne), ba nawet całym garem. Jak można podsycać do nienawiści i to ci, którzy tak bronią LGBT (pseudo obrońcy nienawiści) i inne pseudo wartości. Rodzina to jest mąż i żona, a nie facet z facetem czy lesbi z inną bi. I tłumaczenie takich wartości dla dzieci to jest dopiero wyzwanie, oby ten świat do końca nie zwariował, bo wtedy to będzie katastrofa. Wszak nieprawda powiedziana 100 razy staje się prawdą. Dlatego są te “polskie obozy”, dlatego są tęczowo-gejowskie pochody i jacy to są oni biedni, a biednym trzeba dać lepsze wsparcie, przywileje i ich chronić… masakra.

Polska jest najważniejsza

Kraj w którym się urodziliśmy i wychowaliśmy jest dla nas wsparciem i opoką. Obecnie rząd wspiera młode rodziny, gdzie swobodnie można wyjechać na wakacje z dziećmi, jest praca (wcześniej byliśmy tuskową zieloną wyspą – tak że ludzie po studiach wyjeżdżali z kraju za pracą), a warunki zarobków są na coraz lepszym poziomie. Teraz można zacząć coraz bardziej godnie żyć – tak jak jest to na zachodzie czy w stanach juesej. Nie trzeba już wyjeżdżać za kilkoma dolarami, pensami czy centami za pracą, a w Polsce jest coraz bardziej normalnie. Oby rząd dalej prowadził politykę dla ludzi, ale nie za wszelką cenę, bowiem Unia tłamsi nas wieloma miliardami, ale nie za cenę odsprzedania się – trzba chronić własną du.ę, żeby nas nie wyruch…

Piszę dosłownie, bowiem wszystko jest grubymi nićmi szyte… czekam na komentarze (co tym myślicie), także odnośnie szczepień. Jestem ciekaw co o tym wszystkim sądzicie i jakie rozwiązania przyjąć, aby nam Polakom żyło się lepiej W NASZYM KRAJU.

About Post Author

admin

Polecamy nasz blog i sklep z produktami SEO. Dołącz do naszych katalogów stron i firm oraz blogów. Przeglądaj okazyjną ofertę na multi kod i inne katalogi firm czy blogów.
Happy
Happy
78 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
22 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

2 thoughts on “TVN to “wolne media” – LEX anty-tvn wielkie nieporozumienie (cała prawda)

 1. Отыскал качественную услугу по продвижению: размещение ваших статей на сайтах Вордпресс.
  Вы приобретаете на сайт статьи и тексты с ссылками, каковые совершенно верно передадут вес с донора на ваш сайт.
  Таким образом легко можно поднимать НЧ, и подтаскивать вверх СЧ и ВЧ запросы. Кроме этого вероятен рост ИКСа.
  Статейное продвижение полностью безопасно и идеально подойдет, как для молодых сайтов, так и для остальных, и придадут траст вашему сайту.

  Found a quality promotion service: posting your articles on WordPress sites.
  You purchase on the texts and site of the article with links which quite right will transfer the weight from the donor to your site.
  So it is easy possibly raise the low frequencies, and drag up the midrange and high frequency requests. Also possible growth of IKS.
  Article promotion is absolutely safe and ideal for young sites as well as for the rest, and will give trust to your site.

  – Оказание услуги по размещению статей на сайтах эффективно Уват
  – Оказание услуги по созданию сетки блогов web 2.0 качественно Ярцево
  – Выполню услугу по размещению статей на сайтах в городе Бучач
  – Выполню услугу по PBN ссылкам недорого в городе Кунгур
  – Оказание услуги по PBN ссылкам эффективно Благовещенск

  wewrweerewrw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *