Katalogi stron | Czy warto dodać wpis do bazy?

katalogi stron, multikod
23 0
Read Time:2 Minute, 10 Second

Polecamy nowoczesne katalogi stron i firm oraz katalogi SEO, zamieszczone na dobrze pozycjonowanej witrynie o nazwie Zvix z domeną pl. Chyba wszyscy wiemy najlepiej, że samo stworzenie portalu www jest niewystarczające. Potrzeba jest dużego wysiłku, aby nasze działanie przyniosło wymierny skutek. Ale o tym przeczytacie Państwo poniżej.

Chcąc bowiem osiągnąć cel ze swoim ogłoszeniem do możliwie najlepszego segmentu ludzi, musimy podjąć wyzwanie na szereg działań promujących nasz wortal tematyczny. Chodzi tu mianowicie o szeroko rozumiane pozycjonowanie stron, czyli zamieszczenie wpisów w katalogach firm oraz stron. Działania tego typu mogą mieć różnych charakter, lecz zawsze chodzi o to, aby poprawiła się pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Jednym z ciekawszych działań tego rodzaju jest dodawania swojej strony do katalogów stron.

Katalogi stron i SEO – zalety i wady

Często się słyszy, że katalog stron nie ma już takiej mocy jak dawniej. Jest w tym trochę prawdy, bo tego rodzaju miejsc się namnożyło całkiem sporo i często nie przejawiają żadnej wartości. Wynika to po części z tego, że nie są one moderowane. Tym samym trafia tam mnóstwo treści bez większej wartości nazywanej też spamem. Dlatego też chcąc, aby katalogi stron www spełniały pokładane w nich nadzieje, decydujmy się na te moderowane. Prowadzone przez nas bazy mają określone wytyczne, których mocno się trzymamy. Taka sytuacja powoduje, że pozycjonowanie poprzez katalogowanie stron jest u nas bardzo cenione, a co najważniejsze przynosi pożądane rezultaty. Dodanie do katalogu stron lub firm często wiąże się to z jaką drobną opłatą, lecz nie są to zmarnowane pieniądze.

Kup Multikod do całej bazy z katalogami

Ponadto możecie Państwo wykupić Multikod (do ponad 40 w kwocie od 139 PLN), co jest zdecydowanie tanim i efektywnym rozwiązaniem. Do tego dbając o wartość merytoryczną wpisu, zachęci on nie tylko roboty wyszukiwarek (aby zindeksowały wpis i link), ale i ludzi odwiedzających ów katalog stron. Polecamy dający dużo mocy nasz dobrze pozycjonowany katalog stron katalog.zvix.pl.

Baza katalogów – spis najlepszych katalogów stron i firm

Chcesz otrzymać więcej? Pod tym linkiem są katalogi stron i odnośniki, pod którymi znajdziecie Państwo linki do solidnej bazy firm i ofertę blogów. To mocne strony SEO, które zostały wybrane spośród wielu, aby przekazać jak największą wartość dla pozycjonowanych stron. Przejrzyj całą ofertę ponad 40 witryn (także darmowe katalogi stron i katalogi firm) pod linkiem. Dodaj do najlepszej, moderowanej bazy stron, która jest mile widziana dla każdej firmy zgodnej z polskim prawem.

Zobacz nasze porady i artykuły:

About Post Author

admin

Polecamy nasz blog i sklep z produktami SEO. Dołącz do naszych katalogów stron i firm oraz blogów. Przeglądaj okazyjną ofertę na multi kod i inne katalogi firm czy blogów.
Happy
Happy
79 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
21 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

2 thoughts on “Katalogi stron | Czy warto dodać wpis do bazy?

  1. Warto się pozycjonować, warto dodać wpis do rejestru przedsiębiorcy. Katalogi stron internetowych umożliwiają każdemu także bezpłatne ogłoszenia, które zapewnią im zdobycie popularności. Ponadto są mocnymi bazami, a o ich sile przekonasz się kupując Multikod do najlepszych baz że stronami www. U nas dodasz się za darmo, ale polecamy moderowane Katalogi stron www.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *