Dodawanie artykułów na blogi, wpisy na blog — lista blogów

Dodaj wpis na blogi - lista blogów (trwa aktualizacja listy) - wysyłamy po zapytaniu na adres e-mail kontakt[małpa]oyh.pl
28 0
Read Time:4 Minute, 55 Second

Poniżej prezentujemy najważniejsze pytania i odpowiedzi, które najczęściej były zadawane podczas procesu zakupu i dodawania wpisów na nasze blogi. W miarę pojawienia się kolejnych wątpliwości, w tym miejscu zamieścimy odpowiednią adnotację. Niewykluczone, iż będziemy mogli dodać kolejne informacje, które będą mogły być wykorzystane podczas naszej współpracy. Bowiem dodawanie artykułów na blogi może być dodane na wiele sposobów. Niektórzy korzystają z generatorów wpisów. My doglądamy wszelkich szczegółów, aby wpisy czy artykuły były ciekawe, tematyczne… i prezencja tj. zamieszczone zdjęcia, filmy itp. Wszak diabeł tkwi w szczegółach, a u nas jest to standardem!

Dodawanie wpisów i artykułów na blogi — FAQ

1/ Czy wpisy/artykuły dodawane na Państwa blogi (pressel pages) będą ograniczone czasowo?

Czas jest bez ograniczenia, proponujemy tylko dożywotnie wpisy (w niektórych firmach jest np. na 1 rok), może się zdarzyć (bardzo rzadko), że z jednej domeny, wpis zostanie przeniesiony na inny adres. To wiąże się jednak z tym, że jest lepszy jakościowo. U nas jest gwarancja, że Państwa wpis czy artykuł tak szybko nie zniknie. Po prostu będzie do czasu, jakiego jest nasza firma. A wszystko tworzymy z pasją, która wyróżnia nasze działania.

2/ Czy są potrzebne informacje odnośnie słów kluczowych/tagów, jakie by nas interesowały?

Oczywiście, że tak, jest wskazane 3-10 tagów (słów kluczowych). Ponadto można też napisać proponowane tytuły/podtytuły, aby lepiej były dostosowane do Państwa potrzeb, wymogów.

dodawanie wpisów i artykułów na blogi

3/ Jakiego typu są prowadzone przez Państwo blogi, czy są wielotematyczne czy stricte branżowe?

Nasze blogi są ogólnotematyczne, każdy może przeczytać artykuł promujący Państwa firmę lub stronę www. Proponujemy dodanie wpisów na nasze blogi (wg wytycznych poniżej).

Przykładowy nasz blog Zvix, a w nim poniższe artykuły (podobnie będzie wyglądał Państwa unikatowy i dający moc tekst:

Ogłoszenia nieruchomości bez pośredników
Jak rozpocząć pisanie własnego bloga?
Sklep SEO blog — zobacz, gdzie można tanio zakupić produkty do pozycjonowania strony.
Otodom — dodaj wpis na unikalny blog
Ogłoszenia nieruchomości Biuro Enter Nieruchomości w Szczecinie

4/ Kto jest odbiorcą artykuły na blogi i dla kogo realizujemy zlecenia?

Nasi Klienci, z którymi współpracowaliśmy do tej pory to przede wszystkim:

  • firmy,
  • instytucje państwowe,
  • klient indywidualny.

Blogi w zdecydowanej większości trafiają do ludzi przeglądających poszczególne wpisy w przedziale wiekowym 25-50 lat. Ponadto sporą grupę stanowią osoby po 50-tce do 60 lat oraz osoby młode 18-25 lat. Z uwagi na wysoką jakość, nasze artykuły są chętnie czytane, co widzimy po statystykach, gdzie zostały dodane wpisy na blogi.

5/ Mam pytanie o obszar działania wpisów/artykułów. Czy będą one globalne — na całą Polskę, czy na poszczególne województwa? Zależy nam na działaniu na terenie całej Polski.

Podobnie jak nasze wpisy, są wprowadzone na ogólnopolskie blogi (przeglądane także na całym świecie), więc nie ma wyboru miasta czy województwa (jak np. w katalogach firm). Zdarzają się sporadycznie w nazwach katalogów stron nazwy miast, ale to jest niewielki odsetek, a i tak są to bazy ogólnopolskie.
Wyszukiwane zagadnienia bardziej dotyczą wyboru fraz przez szukających usług np. tłumaczenia pisemne czy inne. Wówczas dodawanie artykułów na blogi posiadające tytuł, tagi, słowa kluczowe w tym temacie się uaktywniają w wyszukiwaniu. Oczywiście ma tu znaczenie data dodania, siła wpisu i wartość strony i wiele innych czynników, które wpływają na pozycję w wyszukiwarce Google.

Dodawanie wpisów na nasze blogi, zobacz listę — kontakt [małpa] oyh.pl

6/ Co jest ważne dla pozycjonowania strony www np. w Google?

Jedno jest pewne i w tym kierunku idą wyszukiwarki (zwłaszcza powyższa). Mianowicie ważnym czynnikiem jest staż w sieci — jej historia (im dłużej strona działa, tym lepiej), linki przychodzące (z jakich stron, bardzo ważna wartość) i jakość strony (m.in. wewnętrzne linkowanie, unikalny design, kod). Dobrze jeśli przy tym strona szybko się otwiera — wczytuje (wersja mobilna i na komputer), ilość wejść na stronę (super ważne!), czy posiada protokół https:// i czy nie zawiera spamu (zbyt dużej liczby linków wychodzących). Są to główne czynniki, które mają wpływ na pozycję w Google, jak i innych wyszukiwarkach.

6/ Jakiś przykład pozycjonowanej strony, którą możemy sobie sprawdzić?

Tak, oczywiście, o czym świadczy pozycja także pozycjonowanej przez nas strony Oyh.pl (a działa dopiero od ponad 4 lat). Wiele fraz w pierwszej TOP10 np. darmowe ogłoszenia, bezpłatne ogłoszenia, dodawanie ogłoszenia, bezpłatne dodawanie ogłoszeń itd. Nadmienię tylko, iż konkurencja jest niemała (Olx, Gratka i inne, które codziennie biją się z o jak najwyższą pozycję;).

7/ Jak wykonujemy zadanie/zlecenie?

U nas Klient nie musi się o nic martwić. Jak podejmujemy się zadania? Każdą czynność wykonujemy zawsze z należytą starannością. Naprawdę staramy się pozycjonować tak, jakbyśmy pozycjonowali swoje witryny. Ponadto zależy nam na tym, aby blogi i artykuły w nich zamieszczone były bogate w ciekawe treści. Ma to istotny wygląd dla czytelników (więcej odwiedzin każdej pozycjonowanej strony) jak i pod kątem SEO. Dlatego też, artykuły na blogach są nieszablonowe (zawsze ręcznie dodawane) opatrzone ciekawymi zdjęciami, zachęcającymi czytelnika. 

Posiadamy nasze naturalne niezawierające spamu blogi, które gwarantują wzrost pozycji. Czy na pierwszą 10 wystarczy? Zależy od Państwa konkurencji, od słów kluczowych i jeszcze wielu, wielu czynników. 
Teksty są wysoce unikalne, czasami mocno zsynonimizowane. Ale generalnie są wysoko w wyszukiwaniu Google. 

Przykład:
https://www.zvix.pl/produkt/dodanie-artykulu-na-blogi

Dodawanie artykułów na blogi — dodaj własny pis na nasz blog

Jednak dla 10 mocnych linków ze stron głównych (możliwe są także subdomeny, jeśli np. nie ma linku z domeny głównej — nie przekracza 10%). Napiszemy unikatowe teksty min. 1500-2000 zzs, dodatkowo zdjęcia, logo, filmy itp. Wszystko ręcznie dodawane, aby zachować naturalność i unikalność (dopasowane foto, unikalne teksty itd.).

Dodaj wpis na blogi — lista blogów (trwa aktualizacja listy) – wysyłamy po zapytaniu na adres e-mail: kontakt [małpa] oyh.pl. Zapraszamy.

darmowe ogłoszenia Oyh.pl
Darmowe ogłoszenia Oyh.pl
Ogłoszenia nieruchomości bez pośredników
Ogłoszenia nieruchomości bez pośredników
Pozycjonowanie stron Zvix.pl

About Post Author

admin

Polecamy nasz blog i sklep z produktami SEO. Dołącz do naszych katalogów stron i firm oraz blogów. Przeglądaj okazyjną ofertę na multi kod i inne katalogi firm czy blogów.
Happy
Happy
84 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
11 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
5 %